0 k porovnání

Energetické služby

Zařídíme energie pro vaši domácnost

Ať už bydlíte v garsonce nebo velké vile, bez elektřiny, případně i zemního plynu, se jen těžko obejdete. Energie zkrátka potřebujete k osvětlení, vaření či vytápění, využíváte je denně. Víte ale, kolik za ně platíte? A nemohli byste za ně ušetřit? V naší kanceláři vám úplně zadarmo uděláme kalkulaci energií a navrhneme vám případné úspory. Pokud budete mít zájem, na místě s vámi vyřídíme i veškeré smlouvy, abyste mohli přejít k výhodnějšímu námi vybranému dodavateli rychleji.

Kupujete nebo prodáváte s KIWI Reality? Převod energií máte bez starostí

Pokud budete přes naši realitní kancelář prodávat nebo kupovat nemovitost, postaráme se vám o převod energií – odhlášení původního majitele nemovitosti a přihlášení nového k odběru. Vše vyřídíme jednoduše a pohodlně přímo u nás v kanceláři, vy nebudete muset nikam chodit. Postaráme se přitom i o veškerá vyúčtování, aby pro vás využívání nových služeb bylo maximálně pohodlné a férové.

Proč vyřizovat energie s KIWI Reality?

Postaráme se vám o dodávky elektřiny i plynu.
Pomůžeme vám ušetřit až 5 000 Kč ročně oproti jiným dodavatelům.
Vše pohodlně vyřídíte přímo u nás v kanceláři.
Ceny budete mít garantované a dlouhodobě výhodné.
Zdarma vám uděláme kalkulaci energetických úspor.
Energie od nás má více než 1000 domácností

Energetický štítek PENB jednoduše a rychle

Pokud se chystáte prodat nebo pronajmout nemovitost, dle zákona k ní musíte doložit štítek PENB – průkaz energetické náročnosti budov. Jak štítek vyřídit? V rámci našich služeb vám jej vyřídíme za výhodné ceny. 

Co je to štítek PENB?

Energetický štítek PENB je dokument, kterým se vypočítává spotřeba energie budovy. PENB tak slouží ke zhodnocení toho, jak je provoz budovy energeticky náročný. Díky štítkům můžeme snadno srovnávat budovy z hlediska nároků na energie a nákladů, které jsou potřebné k provozu budov.

Dle novely zákona o hospodaření s energií (č. 406/2000 Sb.) s platností od 1. 7. 2013, musí každý, kdo má zájem prodat nebo pronajmout svou nemovitost, předložit PENB již při její prezentaci a také na její prohlídce. 

Hodnota na štítku může být od A jako mimořádně úsporná, až po G jako mimořádně nehospodárná. Pokud ale v inzerátu vidíte, že i novostavba má označení G, může to znamenat, že k nemovitosti štítek PENB ještě není vyhotoven.

Kontaktujte nás

Máte zájem o konzultaci zdarma? Napište nám!

Napište nám

*
*
*
*
fullname: fname: email: