0 k porovnání
Filip HESS, MBA

Filip HESS, MBA KIWI jednatel - CEO

O mně

Jmenuji se Filip HESS a jsem majitel a zakladatel holdingu KIWI. Narodil jsem se v roce 1971 v Ostravě, kde prakticky celý život žiju. Mám jednoho syna, který je ještě školou povinný. Hovořím česky, německy, polsky a rusky. V těchto jazycích umím našim klientům poskytnout plnohodnotný realitní servis. V roce 2019 jsem dokončil studium v oboru management služeb se zaměřením na realitní trh a zakončil jsem jej složením závěrečné zkoušky a získáním tituli MBA. V roce 2020 jsem se s pár kolegy z realitní branže rozhodl založit realitní kancelář a důvod byl celkem jednoduchý. Poskytnout klientům zcela bezpečnou a příjemnou službu spojenou s prodejem, nebo pronájmem nemovistosti, aniž by se museli čehokoliv bát.

Jsem velice potěšen, že se nám daří tuto naši vysoko nastavenou laťku držet, být 100% úspěšní a rozšiřovat náš tým o další kolegyně a kolegy.

Reference

25.11.2020
Prodej bytu 3+1 Nová Karolína

Prodej bytu v Ostravě - Nová Karolína

Tak trochu s úsměvem jsem přistupoval k faktu, který jste mi řekli, že můj byt na Karolíně prodáte obratem. Moje cena 5,5 miliónu nebyla zrovna málo :-) Druhý den jste mi potvrdili, že Váš klient zapaltil rezervaci a zbytek vyřídí Vaše právní kancelář. Skutečně jsem do měsíce měl peníze na svém účtu.

Děkuji a těším se na další spolupráci s Vámi.

Tomáš B.

28.08.2020
Pronájem bytu Ostrava

Pronájem bytu v Ostravě

Pracovní povinnosti mě celkem rychle nasměrovaly do Ostravy a potřeboval jsem rychle najít bydlení. Děkuji Vám, že jsem s Vámi vše vyřídil do 2 dnů a mohl se nastěhovat.

Ještě jednou děkuji, že jste mi sehnali parkovací místo.

Luděk

Nabídka nemovitostí

Realizované obchody

Kontakt

Filip HESS, MBA +420 778 789 878 poptavky@kiwireality.cz

pobočka Šenov
Těšínská 707,
73934 Šenov - Šenov

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fullname: email: