0 k porovnání
Filip HESS, MBA

Filip HESS, MBA KIWI jednatel - CEO

O mně

Jmenuji se Filip HESS a jsem majitel a zakladatel holdingu KIWI. Narodil jsem se v roce 1971 v Ostravě, kde prakticky celý život žiju. Mám jednoho syna, který je ještě školou povinný. Hovořím česky, německy, polsky a rusky. V těchto jazycích umím našim klientům poskytnout plnohodnotný realitní servis. V roce 2019 jsem dokončil studium v oboru management služeb se zaměřením na realitní trh a zakončil jsem jej složením závěrečné zkoušky a získáním tituli MBA. V roce 2020 jsem se s pár kolegy z realitní branže rozhodl založit realitní kancelář a důvod byl celkem jednoduchý. Poskytnout klientům zcela bezpečnou a příjemnou službu spojenou s prodejem, nebo pronájmem nemovistosti, aniž by se museli čehokoliv bát.

Jsem velice potěšen, že se nám daří tuto naši vysoko nastavenou laťku držet, být 100% úspěšní a rozšiřovat náš tým o další kolegyně a kolegy.

Reference

20.07.2023
Reference pro makléře

Dobrý den, chtěla bych zhodnotit práci p. makléřky Zavadilové. Životní okolnosti mě přinutily, že jsem se v posledních 8 letech musela 3x stěhovat. Ale nikdy jsem se nesetkala s tak užasnou paní, jako je p. Zavadilová. Pracovala nad rámec svých povinností, byla velmi ochotná a vstřícná. Pomohla mi dokonce uklidit v bytě, když mi bylo zle. A to 2x. Jednou před návštěvou zájemkyně o byt a podruhé před předáním bytu. Moc mi pomohla. Kdykoliv mi zvedla telefon, když jsem něčemu nerozuměla a znovu mě vše trpělivě vysvětlila. Byla velmi empatická a vstřícná. Zemanová Jana, Otrokovice

15.02.2022
Reference pro makléře

Děkujeme panu Hessovi za perfektní přístup při realizaci prodeje našeho bytu v Ostravě-Přívoze. Nejen, že jsme ocenili profesionální práci, ale hlavně správné a maximální nastavení a dosažení prodejní ceny. Děkujeme.

31.01.2022
Reference pro makléře

Když jsme se s manželem rozhodovali o nutnosti prodeje rodinného domu po rodičích, ptali jsme se v našem okolí po kontaktu na realitní kancelář. Dostali jsme dobrou referenci na KIWI a konkrétně na pana Hesse. Byli jsme mile překvapeni vstřícnosti a hlavně lidským přístupem pana makléře. Asi jsme nebyli úplně jednochými klienty, měli jsme mnoho svých představ a požadavků, ale vše dopadlo absolutně špičkově. Moc Vám pane Hess děkujeme a budeme Vás doporučovat. 

Manželé T+M L.

Nabídka nemovitostí

Realizované obchody

Kontakt

Filip HESS, MBA +420 778 789 878 poptavky@kiwireality.cz

pobočka Šenov
Těšínská 707,
73934 Šenov - Šenov

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fullname: fname: