Focení a natáčení video prohlídek nemovitostí

Kvalitní a profesionální nafocení nemovitosti před jejich prodejem za poslední dobu stalo samostatným oborem, ve kterém se rekrutují opravdoví fotografové - profesionálové. Naše realitní kancelář KIWI Reality k dnešku využívá 3 profesionální fotografy, kteří svým vybavením obsáhnou všechny naše požadavky, které začínají u perfektního nastylování nemovitosti před focením, samotné focení, vybavení pro video prohlídky, scan 3D nemovitosti, dron s platnou licencí na letecké záběry ...

Ale to není vše. Celá postprodukce musí být absolutně špičková. Očekáváme, že vybrané záběry projdou kontrolou, retuší, video zdařilý střihem a mixem s odpovídající autorizovanou hudbou a tak bychom mohli pokračovat dále a dále.

Jak probíhá focení nemovitosti a co můžete čekat?

  • Každou záležitost by měl dělat odborník, proto pro nafocení nemovitostí využíváme profesionálního fotografa, který využívá veškeré dostupné moderní vybavení a techniku. Před samotným nafocením nemovitosti se provede její nastylování a příprava. Výsledek je skutečně maximálně perfektní.
  • Po dohodě s klientem provádíme také
    • natočení video prohlídky,
    • natočení nemovitosti a jejího okolí dronem ,
    • 3D sken/prohlídka nemovitosti metodou Matterport.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*
phone: