Homestaging a bytový design

Základem moderního pojetí prezentace bytu při jeho prodeji je kvalitní nafocení a provedení videoprohlídky. Co ovšem dělat v případě, že se původní majitel vystěhoval i se vším nábytkem, nebo se prodává zcela nová nemovitost?

Musíme samozřejmě nemovitost uklidit, vymalovat, uklidit, nastylovat a připravit tak, aby se líbila případnému kupujícímu. Pro tento účel máme nakoupeny několik sad "vybavení bytů", které do dané nemovitosti navezeme, ustavíme, nadekorujeme, vlastně ji zabydlíme :-)

Co tedy od nás při prodeji nemovitosti můžete čekat?

  • Homestaging provádíme v KIWI Reality z vlastního, moderního bytového vybavení a jedná se o jedinečnou službu, která před prodejem pozvedne Vaši nemovitost na vyšší úroveň. Jedná se o úpravu Vašeho domu či bytu do podoby, která přitáhne pozornost potenciálních kupujících. Cílem je dosáhnout toho, aby se Váš dosavadní domov stal co nejatraktivnější nemovitostí pro co největší počet potenciálních zájemců, a aby se prodala v co nejkratším čase, za co nejvyšší cenu.
  • Bytový design používáme pro klienty, kteří si neví rady se zařizováním interiéru nemovitosti, kterou si koupili. V našem týmu je skvělý bytový architekt, který Vám ochotně pomůže. Ten v prvopočátku vyměří prostor, zpracuje návrh dispozičního řešení a vytvoří Vám několik počítačových vizualizací. Následně Vám pomůže s návrhem nebo výběrem nábytku, podlahových krytin, osvětlením a také Vám poradí při výběru barev a dezénu

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*
fname: fullname: