0 k porovnání

Koupě nemovitostí

Bydlíte v nájmu a toužíte po vlastním bytě? Chcete se přestěhovat z města na vesnici a hledáte dům? Nebo plánujete stavět a vybíráte ideální pozemek? Koupě nemovitosti může být skvělou investicí a zážitkem, stejně jako noční můrou. Vyhněte se proto pochybným inzerátům a raději se při každé koupi obraťte na realitní kancelář. Naši realitní makléři mají více než 15 let zkušeností z realitní oblasti, a tak nejen že nabízí prověřené nemovitosti k prodeji, ale také vám mohou pomoci najít dům, byt, chatu nebo pozemek dle vašich požadavků.

Našli jste vhodnou nemovitost a máte ji prověřenou makléřem? Pokud nemáte dostatek financí, rádi vám pomůžeme sjednat hypotéku nebo úvěr, stejně tak vám poradíme i s pojištěním. Hledáte nemovitost jako investici? S hledáním vám pomůžeme a řekneme, na co si dát největší pozor a čemu se v budoucnu vyvarovat. V neposlední řadě vám můžeme poradit i co se týče bytového designu, abyste měli doma stylové útulné prostředí.

Potřebujete pomoci s financováním nákupu nemovitosti?

Naše zkušenosti hovoří jasně – až 80 % kupujících financuje svou nemovitost prostřednictvím hypotéky, úvěru, stavebního spoření nebo jiné půjčky. Abychom vám nadále mohli poskytovat špičkové služby, spojili jsme se s finančními specialisty a prověřili pro vás nabídky bank. Naši finanční specialisté denně pomáhají najít ideální zdroj financí pro naše klienty, vyhodnotí proto vaše možnosti a pomohou i vám.

Proč konzultovat financování s námi?

Spolupracujeme s těmi nejsilnějšími partnery v oblasti hypoték.
Naši hypoteční specialisté vyřídí přes 250 hypoték každý rok.
Hypotéku s vámi vyřídíme přímo u nás v kanceláři, nemusíte nikam složitě dojíždět.
Zdarma s vámi vše rádi zkonzultujeme.

Pomůžeme vám i s pojištěním nemovitosti

Být pojištěný ještě nutně nemusí znamenat, že jste opravdu pojištěný. Oblast pojišťovnictví je velmi specifická, a proto je nutné dávat si pozor na to, proti čemu pojištění jste, proti čemu musíte být pojištění ze zákona a proti čemu byste měli být pojištění dobrovolně. Celá řada pojistek je přitom pouze na vyžádání, zorientovat se v nabídce pojišťoven tak může působit jako nadlidský úkol. Vytvořili jsme proto tým odborníku na pojištění, kteří vás provedou celým procesem, poradí, proti čemu se pojistit, pomohou vybrat pojišťovnu a postarají se, abyste za pojištění zaplatili férové peníze, ne přemrštěnou částku.

Proč si nechat poradit s pojištěním od nás?

1

Více než 280 pojistných smluv

Každoročně vyřizujeme klientům více než 280 pojistných smluv.

2

Pojistíme cokoliv

Pojistíme vám cokoli – auto, dům, podnikání...

3

Kalkulace pojistky zdarma

Kalkulaci pojistky u nás máte úplně zdarma.

4

Spolupráce s renomovanými pojišťovnami

Opíráme se o renomované pojišťovny s bezproblémovým plněním.

Investiční a výnosové nemovitosti jednoduše

Jak investovat své peníze a chránit je před inflací? Nejspolehlivější a také nejznámější způsob je investice do nemovitostí. Pokud se rozhodnete investovat do výnosové nemovitosti, máte vyhráno dvakrát. Jednak budete mít jistotu dobře uložených peněz, ale také budete mít příjem z nájmu. Nemovitost pro vás rádi najdeme, spočítáme vám výnos, a pokud vám bude vyhovovat, nemovitost pro vás koupíme. Postaráme se i o následnou správu, najdeme spolehlivé nájemce, zajistíme pojištění či financování, stejně jako údržbu. 

Naše realitní kancelář nemovitosti totiž nejen prodává, ale i vykupuje, rekonstruuje a následně pronajímá za účelem výnosu. Stejně tak to může být i u vás – nemovitost vám vytipujeme a postaráme se o vše tak, abyste z ní měli patřičný výnos. Kalkulaci výnosnosti přitom samozřejmě provádíme zdarma.

Chcete žít stylově? Spolehněte se na náš bytový design

Koupili jste nemovitost, ale nevíte si rady s jejím zařízením? Máme v týmu špičkového bytového architekta, který vám pomůže. Na začátku vyměří prostor, zpracuje návrh dispozičního řešení a vytvoří několik počítačových vizualizací. Poté pomůže i s výběrem nebo návrhem nábytku, podlah, osvětlení, doplňků a podobně. Vše tak, abyste se zde okamžitě cítili jako doma.

Kontaktujte nás

Máte zájem o konzultaci zdarma? Napište nám!

Napište nám

*
*
*
*
phone: