0 k porovnání
Nela Tůmová

Nela Tůmová KIWI realitní SPECIALISTA

O mně

"Vstřícnost, komunikace, odbornost a respekt jsou bránou k úspěšnému obchodu." 

Tohle je můj osobní zákon v realitním světě a nehodlám ho porušit. Stále jsem nováčkem, i když mám za sebou XY prodejů/pronájmů nemovitostí. Stále se budu učit, sledovat, hodnotit a ke všemu přistupuji s velkým srdcem a porozuměním. 

Přístup jaký jsem si nastavila, se mi vyplácí úspěchem spojený s recenzemi spokojených klientů.

 Chci Vám pomoct s prodejem, proto Vám vždy řeknu pravdu a "neshrábnu" jen další nemovistost do portfolia ať vypadám úspěšně. Nabízím kvalitní vystupování a přístup, prezentaci profesionálních fotek s videem, půdorysem, vizualizacemi.. na to vše mám skvělý tým a hlavně já chci být prospěšná, pro Vás a Vaše životy.
Prodej či koupě nemovitosti je obrovský krok v životě, proto Vám budu ráda nápomocná u těchto životních událostí.

Reference

21.08.2023
Reference pro makléře

Dobrý den,
chci touto cestou vyjádřit poděkování makléřce Nele Tůmové za seriózně, příjemně a aktivně provedené služby související s prodejem rodinného domu v Budišově nad Budišovkou. Tuto makléřku a Vaši agenturu bych všem zájemcům o služby realitní agentury doporučil.
S pozdravem,  Karel Zdráhal

15.08.2023
Reference pro makléře

Vážení,
dovoluji si Vám touto cestou vyslovit pochvalu Vaší realitní makléřce paní Nele Tůmové, za profesionální práci při našem společném jednání, ohledně koupi bytu v Hradci nad Moravicí. Paní Tůmová je velice vstřícná, ochotná a milá  v přístupu ke klientům a svým jednáním zpříjemňovala veškerou spolupráci s námi, jak kupující, tak prodávající, ,s maximální trpělivostí a vždy úsměvem.
 
Přeji hezký den,
Věra Ševčíková

 

06.06.2023
Reference pro makléře

Zdravím Vás a přeji pěkný den.
Chtěla bych moc poděkovat za paní Nelu je to báječný človíček ze všech stran myslím tím pracovní nasazení milá příjemná prostě na pravém místě.
S jejím nasazením to myslím práce jako realitní makléřka na 1000 procent.
Jsem moc rada, že vše klapalo dobře při koupi mé chaty v Budišově nad Budišovkou, samozřejmě v rámci koupi srubu s krásnou zahradou v Opavě.

Jsem velmi rada, že jsem potkala Nelu vstřícná a obětavá také jsme si potýkali a také jsme si padli do oka, vím říkám to na rovinu, protože jsem pracovala s lidmi.

Děkuji moc za vše za Nelu a za Kiwi.

Popelková Marcela

Nabídka nemovitostí

Realizované obchody

Kontakt

Nela Tůmová +420 778 789 878 poptavky@kiwireality.cz

Pobočka - Zábřeh
Výškovická 3067/116,
70030 Ostrava - Zábřeh

Kontaktní formulář

*
*
*
*
email: fullname: lname: phone: