0 k porovnání

Odhad ceny nemovitosti

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti, ale nemáte představu, jaká tak může být její hodnota? Nespoléhejte se na laické tipování cen nemovitostí, můžete se tak připravit o spoustu peněz. My vám s profesionálním odhadem tržní ceny nemovitosti rádi pomůžeme. 

Ať už vlastníte dům, byt nebo třeba chatu, nezávazný odhad ceny nemovitosti vám provedeme v jakékoli situaci, i pro dědické řízení.

Jak odhad ceny od realitního odborníka probíhá?

Náš specialista si s vámi domluví schůzku přímo u nemovitosti, které se odhad týká. Pečlivě ji projde a zjistí její skutečný stav. Následně ze stavu nemovitosti s přihlédnutím k aktuálním cenovým mapám regionu stanoví odhadovanou tržní cenu. Pokud budete mít během odhadu nějaké prosby, dotazy či požadavky, rádi vám vyhovíme.

Proč si nechat vyhotovit odhad ceny od realitních odborníků?

 
1

Maximální přesnost

Pokud se svěříte do rukou našich specialistů, můžete si být jistí co největší přesností odhadu. Odhadů děláme ročně stovky, a tak víme, jak na to.

2

Odborný nadhled

Na první pohled se může nemovitost zdát bezchybná, ovšem odbornému oku realitního profesionála neuniknou žádné vady. Stejně tak se soustředíme i na na první pohled možná neviditelné plusy, které může nemovitost mít.

3

Rychlé zpracování

Odhad vám zpracujeme spolehlivě a rychle, nemusíte na něj čekat dlouhé týdny.

4

Poradenství a možnost další spolupráce

V případě, že budete chtít nemovitost prodat, pomoci s rekonstrukcí nebo zkonzultovat další možné kroky, jsme vám k dispozici.

Čemu se při laických odhadech cen nemovitostí vyvarovat?

Porovnávání se sousedy

Pokud váš soused prodal dům v na první pohled podobném stavu za čtyři miliony korun, neznamená to nutně, že váš dům má stejnou hodnotu. Musíte ke každé nemovitosti přistupovat individuálně. Každá má své klady a zápory.

Odhady z cenových map

Cenové mapy jsou pouze orientační, nemůžete je brát jako závazný ukazatel ceny. Je možné z nich vycházet, ale vždycky je potřeba nemovitost prohlédnou a zjisti její reálný stav.

Sčítání nákladů

Pokud sečtete náklady na zakoupení pozemku, stavbu domu a případnou pozdější rekonstrukci, nezískáte reálnou aktuální hodnotu domu. K nemovitosti musíte přistupovat komplexně, brát v potaz vývoj cen nemovitostí v čase i stav domu.

Ovlivnění emocemi

K nemovitosti vás může vázat silné citové pouto, a tak máte tendenci ji nadhodnocovat. Při stanovení ceny je potřeba vždy střízlivého nezaujatého pohledu.

Kontaktujte nás

Máte zájem o konzultaci zdarma? Napište nám!

Napište nám

*
*
*
*
lname: fullname: