0 k porovnání
KM - 11.09.2023

Prodej, chata, 28 m2, Ostrava-Martinov

Popis nabídky

Oblíbeným místem pro odpočinek a relax mnohých obyvatel žijících v bytech jsou chatky v zahrádkářských koloniích. Jednu takovou mám aktuálně v nabídce. Jedná se o dřevěnou chatku na zděných základech v zahrádkářské kolonii v ulici Na Svobodě v Ostravě-Martinově.

Chatka je v osobním vlastnictví o užitné ploše 28 m2 a k ní náležící pozemek 343 m2 patřící městskému obvodu Martinov s ročním nájmem 3 000,- Kč.
Skládá se ze dvou podlaží, dole najdete obývací místnost s kuchyňským koutem, v patře prostor pro přespání a z části je chata i podsklepená. Z boku chatky stojí přilehlá menší kůlna, která může sloužit pro uskladnění zahradní techniky nebo nářadní a hned vedle je umístěno zděné WC se suchým záchodem.
Chatka je připojena k elektřině a zdroj pitné vody je k dispozici při vstupu do zahrádkářské kolonie, která je celá oplocená a je zde i dostatek místa pro parkování.

Určitě oceníte zahradu ve tvaru čtverce se vzrostlými stromy a bujnou vegetací, která vzbuzuje pocit soukromí a klidu. Využití pozemku je již na každém. Můžete posedět s přáteli pod přístřeškem obrostlým psím vínem, připravovat chutná jídla na zděném grilu nebo se věnovat pěstování oblíbených plodin v připraveném záhonku.

V okolí chaty Vás jistě zaujme oblíbená restaurace Marcela Woodmana, nakoupit můžete do Hrušky a v blízkosti najdete i pekárnu s čerstvým pečivem. Do Martinova se pohodlně dostanete tramvají i autobusem a od jejich zastávek to budete mít zhruba 15 minut k chatě. A pokud jezdíte rádi na kole, určitě oceníte několik cyklostezek v okolí. Nedaleko se nachází Hlučínská štěrkovna nebo loděnice Děhylov.

Už jen zbývá kontaktovat makléře a domluvit si osobní prohlídku.

Informace o nabídce

Lokalita
Uliceskryto
č. domovní / č. orientačnískryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky1144
Datum aktualizace20.09.2023
K dispozici od19.09.2023
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuOkraj obce
Dispozice2 pokoje
VybavenoAno
Zastavěná plocha m216
Užitná plocha m228
Plocha parcely m2343
Počet podlaží objektu2
ElektřinaElektro - 230 V
DopravaSilnice, MHD
KomunikaceAsfaltová
Datum nastěhování19.09.2023
Popis objektu
Typ domuPatrový
Stav objektuDobrý
VodaVoda - zdroj pro celý objekt
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází na ulici . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.
101 nemovitostí v nabídce
18 let zkušeností
1165 spokojených klientů
489+ prodaných nemovitostí

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Napište nám

*
*
*
phone: lname: