0 k porovnání

Reference klientů

Skvělá spolupráce

Skvělá komunikace, ochota a hlavně moderní přístup k celkovému prodeji nemovitosti. Takhle by to mělo vypadat. Znova rádi využijeme služby. Děkujeme. Rudolf Janák

Více zde
Prodej bytu 3+1

Děkujeme paní Brixové za perfektní přístup při realizaci prodeje našeho bytu v Ostravě-Přívoze.

Více zde
Koupě bytu 3+1 v Karviné

Požádal jsem pana Dzieržu, aby mi pomohl sehnat byt dle mých představ v Karviné a co se stalo? Druhý den jsem šel na prohlídku a bylo to přesně ono. Děkuji a budu vás doporučovat. Jozef Kolomazník - teď už Karviná :-)

Více zde
Prodej bytu 3+1 v Orlové

Děkuji panu Dziržovi za vzorný přístup při realizaci prodeje mého družstevního bytu 3+1 v Orlové. Vše co jsme si domluvili platilo, pan advokát byl velice milý a vše mi vysvětlil a tak, jak pan Michal slíbil, peníze jsem obdržel v řádů dnů. Měl jsem trochu strach, ale bylo to ...

Více zde
Rodinný dům Horní Suchá

Když jsme se s manželem rozhodovali o nutnosti prodeje rodinného domu po rodičích, ptali jsme se v našem okolí po kontaktu na realitní kancelář. Dostali jsme dobrou referenci na KIWI a konkrétně na paní Brixovou. Byli jsme mile překvapeni vstřícnosti a hlavně lidským přístupem...

Více zde
Prodej bytu 1+1 v Brně

Děkuji paní Brixové za profesionální přístup při prodeji mého bytu 1+1 v Brně. Byla jsem s Vámi spokojená a budu Vás doporučovat. Vaše klientka Katka N.

Více zde
Skvělá práce realitního makléře

Skvělý proklientský přístup. Na všem se dalo domluvit, super koordinace požadavků obou stran a z toho plynoucí objektivnost makléře a spokojenost jak na straně kupujícího, tak na straně prodávajícího. Můžu jenom vřele doporučit!

Více zde
Prodej nemovitosti

Lukáš Bodický makléř na pravém místě. Velká profesionalita, perfektním jednání. Rychlost, slusnost, naprostá spokojenost. Vřelé Všem doporucuji.

Více zde
Prodej a koupě bytu

Jsme moc spokojeni s prací pana Lukáše Bodického, u kterého jsme jednu nemovitost kupovali a zároveň druhou prodávali. Velmi příjemný a ochotný profesionál na svém místě. Vše ochotně , rychle a stoprocentně zařídil, pomohl a vyšel vstříc. Moc děkujeme i paní Bodické.

Více zde