0 k porovnání

Rekonstrukce nemovitostí s realitní kanceláří

Koupili jste nemovitost, která nutně potřebuje rekonstrukci? Nebo bydlíte v domě či bytě, který si už zaslouží opravit? Netrapte se s rekonstrukcí vlastními silami a přenechte raději práci zkušeným odborníkům. Ušetříte si tak starosti, čas a velmi pravděpodobně i peníze. My z KIWI Reality máme za sebou už stovky realizovaných rekonstrukcí, a tak hravě zvládneme i tu vaši.

Proč rekonstruovat s KIWI Reality?

Všechna začalo před několika lety, když jsme vykoupili od jednoho z našich klientů domek kousek od Ostravy. Nemovitost to sice byla hezká a na skvělém místě, bohužel ale vše bylo v původním stavu. Co s tím? Rozhodli jsme se nechat dům opravit, aby se zalíbil nějakému kupci, a začali jsme hledat firmu, která by se o rekonstrukci postarala. A přesně v tu chvíli začaly všechny problémy. S vybranou firmou byly pořád jen potíže – nevěděli jsme, jak se stala chyba a proč, z jakého důvodu realita neodpovídá plánu, ani proč nedodrželi rozpočet ani stanovený termín. A proto jsme řekli dost.

Z této neveselé příhody jsme se poučili a začali vše dělat vlastní cestou. Sehnali jsme si zkušené a ověřené zaměstnance, sami jsme se pustili do nákupu materiálu a najednou začala práce mít smysl a šla pěkně od ruky. K dnešním dnům máme za sebou stovky povedených rekonstrukcí a spokojených klientů.

Na co se při rekonstrukci s námi můžete spolehnout?

  • K modernímu bydlení pomáháme klientům už řadu let a máme hromadu zkušeností.
  • Za naši práci samozřejmě držíme nadstandardní záruku.
  • Spolupracujeme s uznávanými bytovými architekty a developery.
  • Citlivou a cenově dostupnou rekonstrukcí zvyšujeme hodnotu nemovitostí.

 

Výstavba rodinných domů

Chcete se stěhovat do vlastní nemovitosti a toužíte postavit si nový dům, ale nevíte, jak na to? Stavbám domů nerozumíte a potřebujete najít spolehlivou společnost, u které si budete jistí, že vše půjde hladce? Ať už máte jasnou představu o vysněném domově nebo teprve čerpáte inspiraci a necháte si poradit, rádi vám pomůžeme. I ve výstavbě rodinných domů se na nás můžete spolehnout.

Jak probíhá výstavba domu s KIWI Reality?

Na společné schůzce probereme všechny vaše představy o novém domě, stejně jako vaše finanční možnosti. Rádi vám pomůžeme také vybrat lokalitu a konkrétní pozemek pro váš dům. Následně náš architekt zpracuje všechny vaše požadavky do projektu a my vyřídíme veškerá povolení. Samotná stavba domu pak může začít, o to se postarají naši vlastní zaměstnanci s vlastním zázemím a roky zkušeností.

Chybí vám na stavbu domu nějaké peníze? Nevadí. Rádi vám pomůžeme i s financováním. Naši specialisté vám pomůžou vyřídit tu nejvýhodnější hypotéku u jedné z námi ověřených bank.

Proč stavět dům s námi?

  • Pro naše klienty stavíme jak finančně dostupné rodinné domy, tak i náročnější a nákladnější projekty.
  • Už do pěti měsíců od vydání všech potřebných povolení můžete bydlet ve vlastním domě.
  • Námi postavené domy jsou certifikované a nízkoenergetické.
  • Pohodlně a spolehlivě vám zajistíme i financování stavby.
  • Můžeme vám postavit dům na klíč.
  • Naše stavby jsou pod plnými zárukami a můžete se na ně maximálně spolehnout.

Kontaktujte nás

Máte zájem o konzultaci zdarma? Napište nám!

Napište nám

*
*
*
*
fname: