0 k porovnání
Michal Dzierža

Michal Dzierža KIWI realitní JUNIOR

O mně

Dobrý den, jsem realitní makléř a jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou pilířích, a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Neustále pracuji na svém rozvoji, obchodních a marketingových dovednostech. A to hlavně proto, abychom Vám mohli z naší realitní kanceláře nabídnout vždy o trochu víc než ostatní!

Reference

27.04.2023
Reference pro makléře

Tímto bych chtěl poděkovat Michalovi Dzieržovi a kiwireality za úspěšně a rychle vyřízenou pohledávku ve formě inzerce pronájmu, sehnání klienta a všech nezbytných okolností. Vše proběhlo celkem hladce a mohu Michala jen doporučit. Zároveň si myslím, že pokud budu potřebovat nějaká další řešení okolo nemovitostí, rád se na něj a kiwireality opět obrátím.
Děkuji mockrát 

S pozdravem
Jurášek Tomáš

02.02.2022
Reference pro makléře

Požádal jsem pana Dzieržu, aby mi pomohl sehnat byt dle mých představ v Karviné a co se stalo? Druhý den jsem šel na prohlídku a bylo to přesně ono. Děkuji a budu vás doporučovat. Jozef Kolomazník - teď už Karviná :-)

31.01.2022
Reference pro makléře

Děkuji panu Dziržovi za vzorný přístup při realizaci prodeje mého družstevního bytu 3+1 v Orlové. Vše co jsme si domluvili platilo, pan advokát byl velice milý a vše mi vysvětlil a tak, jak pan Michal slíbil, peníze jsem obdržel v řádů dnů. Měl jsem trochu strach, ale bylo to zbytečné.
Antonín Kubczak

Nabídka nemovitostí

Realizované obchody

Kontakt

Michal Dzierža +420 778 789 878 poptavky@kiwireality.cz

Pobočka - Zábřeh
Výškovická 3067/116,
70030 Ostrava - Zábřeh

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fullname: email: phone: