0 k porovnání
Michal Dzierža

Michal Dzierža KIWI realitní specialista

O mně

Dobrý den, jsem realitní makléř a jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou pilířích, a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Neustále pracuji na svém rozvoji, obchodních a marketingových dovednostech. A to hlavně proto, abychom Vám mohli z naší realitní kanceláře nabídnout vždy o trochu víc než ostatní!

Reference

02.02.2022
Koupě bytu 3+1 v Karviné

Koupě bytu v Karviné

Požádal jsem pana Dzieržu, aby mi pomohl sehnat byt dle mých představ v Karviné a co se stalo? Druhý den jsem šel na prohlídku a bylo to přesně ono. Děkuji a budu vás doporučovat. Jozef Kolomazník - teď už Karviná :-)

31.01.2022
Prodej bytu 3+1 v Orlové

Prodej bytu 3+1 v Orlové

Děkuji panu Dziržovi za vzorný přístup při realizaci prodeje mého družstevního bytu 3+1 v Orlové. Vše co jsme si domluvili platilo, pan advokát byl velice milý a vše mi vysvětlil a tak, jak pan Michal slíbil, peníze jsem obdržel v řádů dnů. Měl jsem trochu strach, ale bylo to zbytečné. Antonín Kubczak

16.02.2021
Prodej chalupy u přehrady Baška

Prodej chalupy a přehrady Baška

Našli jsme ve Vaši nabídce nabídku na chalupu v obci Baška a rozhodli jsme se pro její shlédnutí. Vaše kolegyně Lenka nám navrhla termín prohlídky a musíme s manželem konstatovat, že po dlouhé době jsme měli možnost jednat s příjemným člověkem. Asi jsme vyhráli tím, že jsme mohli zaplatit ihned a dnes již máme naši novou chaloupku, kam jezdíme stejně rádi, jako na tu naši starou.

Děkujeme. Manželé Teodor a Věra

Nabídka nemovitostí

Realizované obchody

Kontakt

Michal Dzierža +420 778 789 878 poptavky@kiwireality.cz


,

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fullname: email: lname: