Prodej, nadstandardní rodinný dům 5+1 s bazénem, Frýdlant n. Ostravicí

Nová Ves 407, Frýdlant nad Ostravicí

Prodej, nadstandardní rodinný dům 5+1 s bazénem, Frýdlant n. Ostravicí

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout nadstandardní rodinný dům v obci Frýdlant nad Ostravicí, části Nové Ves.
Rodinný dům byl kolaudován v roce 2008 a prakticky do dnešních dnů procházel neustálým vylepšením a zvelebováním. Užitná plocha domu je 371 m2, zastavěná plocha činí 266 m2 a pozemek má rozlohu 2 459 m2. Na pozemku samotném je majitelem vytvořena okrasná zahrada, která několikrát ročně prochází údržbou odborné zahradnické firmy. V zadní části zahrady je vybudován altán s krbem, který slouží pro posezení rodiny při oslavách, nebo odpočinku. Druhá část altánu slouží jako zázemí pro uskladnění zahradního nábytku a zahradní techniky. Od okolních nemovitostí je zahrada odstíněna vzrostlým živým plotem.
Samotný dům má z čelní strany hlavní vchod a prostornou dvojgaráž, ze která je rovněž pohodlný přístup do obytné části domu. Hlavním vstupem se dostanete do prostorného zádveří, které přímo navazuje na dominantu domu, čímž je veliký obývací pokoj, který je propojen se zcela novou kuchyní a jídelním koutem, ze studia Hanák. Z obývacího pokoje je přímý výstup na prostornou terasu s posezením a krásnými výhledy na panoramata okolních hor. Terasa je vybudována jako monoklimatická zóna, která Vám zajistí příjemné a komfortní posezení nejen za horkých dnů, ale i chladných večerů.
Druhou část 1.NP tvoří wellness zóna, která se skládá z vnitřního bazénu s protiproudem, masážní vlnou a dalšími komfortními funkcemi, infra sauny, ochlazovací zóny se sprchou a další vymoženosti. Dům má technické zázemí, ve kterém je umístěna technologie bazénu a wellness, vytápění domu je zajištěno tepelným čerpadlem s vrty. V technické místnosti se dále nachází bateriové úložiště fotovoltaické elektrárny.
Ve 2. NP jsou 4 prostorné pokoje, šatny a 2 koupelny. Ložnice majitelů má samozřejmě svou koupelnu, která je přístupná pouze z jejich ložnice.
Celý dům je plně klimatizovaný, je vybaven zabezpečovacím a kamerovým systémem s napojením na PCO.
V domě je instalována “Chytrá domácnost” pro efektivní řízení.
Prohlídkové dny budou probíhat po dohodě s makléřem v domluvených termínech.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Cena:prodáno
Poznámka:včetně poplatků, včetně právního servisu
Evidenční číslo:291
KategorieRodinné domy
LokalitaNová Ves 407, Frýdlant nad Ostravicí
OkresFrýdek-Místek
Velikost5 a více pokojů
Užitná plocha371 m²
Zastavěná plocha266 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaDřevěná
StavbaRodinný dům
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2008
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
ZařízenýAno
Počet garáží1
Počet bytů1
Počet domů1
Počet objektů1
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadČOV pro celý objekt, Jímka

Nemovitost na mapě

Filip HESS, MBA

Prodávající makléř

Filip HESS, MBA
Tel.: +420 778 789 878
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.